שיטות הטיפול בהן אני מטפלת הן שונות. לאחר הכרות עם המטופל והבנת צרכיו, אני בוחרת את השיטה או השיטות המתאימות לו ביותר.

נומרולוגיה קבלית

נומרולוגיה (תורת המספרים) מייצגת חוקים המשפיעים עלינו באופן שמאפשר לנו לנתח בדיוק רב את גורלו והלך חייו של אדם. בשונה מאד מהנומרולוגיה המודרנית, הנומרולוגיה הקבלית משלבת את הכח המסטי והחומרי של כל מספר יחד עם אותיות האלף בית העברי. שילוב זה פורש מפה רחבה לאדם מגיל הילדות ועד גיל הזקנה, בה נמדדים הכישורים והתכונות שלו עם הפוטנציאל הרשום במזלו. בנוסף מאפשרת הנומרולוגיה הקבלית לאבחן לאילו סיטואציות יכנס האדם בכל שלב בחייו, וכיצד ישפיע הדבר על עתידו ועתיד סובביו הן במישור האישי, הכלכלי והבריאותי.

ניתוח מפה קבלית נעשית דרך תאריך הלידה הלועזי, העברי ושם האדם בשעת לידתו. חשוב לציין שהנומרולוגיה הקבלית רואה חשיבות עליונה לשם האדם ואינה עוסקת בהחלפה או שינוי שם זה. על פי הקבלה שם האדם הינו שורש נשמתו. זוהי חותמת לנצח גם אם סובביו לא השתמשו או שמא החליט האדם להחליף שמו. זו הסיבה שלמעט מקרים מאד חריגים אין לבטל שם של אדם.

הטיפול הביואורגונומי

הביואורגונומי (ביו = חיים, אורגון = אנרגית החיים) הינו מדע ותרפיה הנשען על יסודות תורת הקבלה. זוהי טכניקה המאפשרת לחוש גלי אנרגיה של שדות אנרגטים של אורגניזמים, אנשים ועוד הנושאים מדע מדויק על גוף המטופל. הבסיס לטיפול בשיטת הביואורגונומי הוא ההבנה כי רב הבעיות שאנו חווים (בין אם פיזיות ובין אם נפשיות), נוצרות דרך מקור אנרגטי כלשהוא שגרם לחוסר או חסימה של שדות האנרגיה ו/או נקודות פתיחה המפעילות גוף בריא. בדרך כלל הגורמים לכך הינם תלות כלשהיא המשפיעה על המטופל ויוצרת את המחלה, טראומה כלשהיא, פחדים, פציעות או הפרעות אנרגטיות.

הטיפול הביואורגונומי הוא אבחון שורש הבעיה, הנקודה בה נוצרה הטראומה, וממנה קיבל הגוף בפעם הראשונה את הקוד לפעול בחוסר איזון, נקיון אנרגטי והסרת חסמים דרך אנרגית החיים הטבעית הקיימת אצל המטופל. השימוש בשיטה זו מומלץ מאד לטיפול בטראומות ופחדים.

קריאה בפרשת השבוע

כאשר נשמה בוחרת להיולד ביום מסוים, היא מקבלת כמובן את כח האותיות של התאריך העברי, ואת הכח האנרגטי של פרשת השבוע. העוצמה הקוסמית של הפרשה הנקראת בשבת הסמוכה, היא הפרשה הסוגרת את השבוע בה נולד, קובעת תכנים ותכונות שמלוות את האדם במשך ימי חייו. לכל אדם באשר הוא ובאשר אמונתו ודתו ישנה שורש נשמה אחת. דרך שפת התורה המקורית (עברית תנ”כית) ניתן למצוא מענה להרבה שאלות ותלעות שמגיעות לאדם במשך ימי חייו.

תקשור כללי

כלי שנקשר לכל קריאה והסתכלות שאני עורכת לכל אדם.