טיפול בפחדים ובטראומות

טיפול בפחדים בשיטת הביואורגונומי. מיועד לך ה”נעול” בתוך עצמך ללא הסבר הגיוני כל שהוא, מה שמכביד על המהלך בחיים להגשים את שאיפותיך. לא תמיד הננו מודעים לפחדים שלנו, דרך הטיפול הביואורגונומי ניתן לקלף את השכבות ולהגיע אל בעיה.

טראומות

טראומות נגרמות מארועים קשים שאנו חווים, מארועים שבדיעבד לא התקבלו באופן קשה או מארוע חיובי שגרם לנו התרגשות עמוקה. בזמן הטראומה נסגרת המערכת האנרגטית של הגוף כולו או חלה פגיעה באיבר מסוים אחד.

מחקרים גילו שלעתים טראומה שחווה אדם הקרוב אלינו, בעל קרבת דם, משפיעה ישירות גם עלינו ואנו מגלים את אותם סימפטומים אותם גילה אותו אדם מאילן היוחסין שלנו. מה שמענין שהפגיעה באיבר תתקיים באותו גיל אותו חווה האדם הקרוב אלינו, כך שלעתים בגיל מסוים תיוצר פגיעה באיבר ללא הסבר הגיוני או סיבה, מה שנעוץ ב”ירושה” אנרגטית של פגיעה או טראומה שעברה אלינו.

אציין שמבחינת פחדים וטראומות לא קיים המושג זמן. מאותו רגע שהפחד תוקף את הגוף הוא גורם להתכווצות פיזיולוגית באיזור מסוים מה שגורם לחוסר שדות באותו מקום ולעתים כאב או מחלה. הטראומה הרגשית אינה חולפת ואף עוברת לאדם קרוב הקשור לאדם שנפגע.

דרך הטיפול הביואורגונומי ניתן לאתר את שורש הבעיה ולהסיר את התלות האנרגטית של הטראומה באדם ובמקורביו. הטיפול כולל בדיקות צ’אקרות וכן בדיקת טראומות דרך הצ’אקרות.

 

 

<

פרטי המבקש:

שם מלא:*
תאריך לידה:*
אימייל:*
הודעתך:*
>