זוגיות:

הנישואין עלו על שרטון, אתם חווים חוסר כבוד ותקשורת לקויה. בני הבית כולם חשים את המתיחות, הכעסים והעצב הנכפים עליהם בשל חוסר היכולת של ההורים לשטח את המשקעים. הזמן לא פותר בעיות, זוהי קלישאה שגויה, הזמן מאחסן משקעים לא פתורים בבוידעם עד לפריצתם יום אחד על השולחן. אין זמן טוב יותר לפתור בעיות מאשר עכשיו!

סודיות מובטחת!

התאהבות, אהבה וזוגיות 

”שלושה המה נפלאו ממני, וארבעה לא ידעתים. דרך הנשר בשמים, דרך נחש עלי צור, דרך אניה בלב ים, ודרך גבר בעלמה” משלי ל’ יח-יט. שלמה המלך החכם באדם כתב בספרו משלי על נפלאות הבריאה המחושבות להפליא, לפרטי פרטים, המנותבות על ידי כוחות הטבע בתנועתם. אך ככל שהפליא בחכמתו מודה הוא בספרו כי דבר אחד לא ידע, דרך גבר בעלמה.

מה מביא זוג אחד לשני, מהו הגורם המחבר בין שתי בריות ומצית בהם את אש האהבה?

זוגיות היא אכן תעלומה למתבונן מהצד. לא אחת אנו מביטים בזוג ותוהים על החיבור שבעינינו נראה שגוי, לא מתאים, לא יתכן וכו’, אולם בני הזוג עצמם נראים נינוחים מאד מה”ביחד”. למתבונן מהצד ידמה שמא ישנו ענין נסתר ולא אמיתי שמחבר ביניהם, וככל שיתהה על קנקנו של קשר זה לא יגיע לתשובה הנכונה. זוהי הדילמה עליה מדבר שלמה המלך.

על פי תורת הקבלה הזיווג בין בני הזוג נעשה על ידי האישה. האישה היא זו שבידיה האנרגיה ליצור או לרמוס. לבנות או להרוס. והכל מתוך בחירתה לכאן או לכאן. האישה היא זו שבוחרת את בן הזוג מתוך מגמה ברורה של גמילה או ביצוע התיקון אליו היא מעונינת להגיע. הגבר אותו תבחר יצטרך למלא אחר הצרכים הרשומים בגורלה ולגמול אותה מחסכים שונים שהיא סוחבת עימה. אם וכאשר הגבר לא מצליח למלא את הצרכים הרשומים במזלה, או שאין לו את הפוטנציאל הנכון לה, תתחלנה להיוצר משברים בתוך הזוגיות עד לפרידה. (בנומרולוגיה הקבלית, בתוך תאריך הלידה של אדם ניתן לראות את המהלכים הצפויים לו בחייו כגון עיסוק, זוגיות, ילדים, כספים ועוד).

כיצד זה מגיע לידי ביטוי? באופן תיאורטי לפני שפוגשת האישה את הגבר המיוחל, אותו אחד שידאג לגמול אותה מחסכיה, לשאלה – מיהו הגבר אותו את מחפשת תענה ברשימה ארוכה של נתונים, פרי דמיונה הפורה. על פי רב, כמעט באופן מוחלט הגבר בו תתאהב יהיה רחוק ומאד מהתיאור שנתנה לפני שפגשה בו. האישה תיפול לרשתו של גבר רק וכאשר הוא נושא נתונים ברורים אשר יאפשרו לה לבצע תיקון ולהביא אותה למקום אחר.

בני הזוג יחושו לעתים דחיות, עימותים, כעסים וריבים, זהו אותה מלחמה פנימית שמתחוללת באישה שמשתוקקת לתיקון אך באותה מידה בורחת ממנו. אך כל עוד הגבר הוא פוטנציאל תגבור אש האהבה את מחול הכעסים ובני הזוג ישארו יחד. אותה אנרגיה של אהבה שהאישה שולחת מביאה אותה לתדר קוסמי שאותה קולט רק הגבר אותו בחרה, מה שיוצר אצלו את תחושת האהבה והוא מרגיש שלם. אציין שגבר לא מסוגל לתפקד באופן מוחלט ואינו מגיע לשיא תפוקתו כשהוא בגפו, דבר שהוא יודע בתוכו, על כן מרגיש שלם כשהוא בחיקה האוהב של האישה.

הזוגיות הנכונה תיצור בתוכה מעין דבק שיאחד בין בני הזוג ויהפוך אותם ליחידה אחת. הסוד לזוגיות ארוכה הוא השמירה של אותו דבק שישאר ויאחד בין השניים, כי ברגע שיכנס גורם אחד זר ויחלחל באותו דבק, יגרום לקרע בתוך האידיליה של הזוגיות (אפקט הנחש בסיפור אדם וחוה).

 

פרטי המבקש:

שם מלא:*
תאריך לידה:*
אימייל:*
הודעתך:*